Відомий агрохолдинг шокував Миколаївщину – БРАТСЬКЕ СЬОГОДНІ

Відомий агрохолдинг шокував Миколаївщину

Миколаївщина – це передовсім аграрна область, особливо на території помаранчевих районів, усі промислові потужності сконцентровані в трьох найбільших містах: Миколаєві, Вознесенську, Первомайську та Южноукраїнську, де міститься АЕС. Тож величезною цінністю тут є земля. І саме земельне питання нині є тут одним із найпроблемніших. Саме воно й може призвести до соціального вибуху в області. Річ у тім, що більшість селян змушені за безцінок здавати власні паї і чималі земельні наділи великим аграрним корпораціям, які, перебуваючи «під дахом» місцевих чиновників, диктують свої умови. Однак нещодавно на поверхню спливла нова загроза, яка впливає не лише на Миколаївщину, але й на усю країну. Адже до аграрних рядів затесались справжні терористи, яких фінансує відомий на усю Україну агрохолдинг.

Скандали, фальсифікації, відмивання грошей та рейдерство – далеко не увесь «послужний» список, якими прославилась «Мрія» за часів нового керівництва на чолі із Саймоном Чернявским. І якщо, на усі ці порушення, ще можна було дивитись скрізь пальці, то останній злочин скоєний новим менеджментом компанії – такий собі удар нижче пояса не лише для кожного миколаївця, але і для справжнього українця та патріота.

Скандально відомий агрохолдинг виявився кублом, що кишить сепаратистами. Нещодавно СБУ затримало працівника «Мрії», а за сумісництвом терориста – Хрустальова Сергія Сергійовича просто на території компанії . Як виявилось, на початку війни у 2014 році він став старшим мінометником артилерійської системи “Нона” окремої бригади спеціального призначення “Восток”, у якій перебував до 2016, аж поки його не узяла до себе на роботу «Мрія».

В той же час, керівник служби охорони, агрохолдингу Олександр Ліхачов , ще за часів сумнозвісного Януковича командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік загарбників.

Не без гріха, і заступник пана Ліхачова, Всеволод Нікрасов. До початку війни він працював у міліції міста Маріуполя , яка з початком бойових дій також перетворилась на сепаратистів.

Але найбільшого ножа в спину українцям, встромив генеральний директор агрохолдингу Саймон Чернявский, який знаючи біографію своїх працівників “прихистив” їх під власним крилом. Та це нікого не повинно здивувати, адже він і сам тісно пов’язаний із проросійсько налаштованим олігархом Рінатом Ахметовим.

Дуже шкода, що не зважаючи на Революцію Гідності та Майдан, жителям України так і не вдалось позбавитись від іноземців-перевертнів, які грошима підтримують війну, яка повільно вбиває нашу країну. Залишається лише сподіватись, що справедливість візьме гору, і на дії нового керівництва звернуть увагу відповідні органи.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*